Linkovi

LInkovi o tetovazama

Tattoo motivi na internetu
Lista sajtova na kojima možete naći dosta besplatnih ili jeftinih crteža za tetoviranje. Neki su dobri a neki ne... Prosudite sami.

 

Tattoo Design - www.tattoodesign.com
Sajt a ogromnim brojem motiva za tattoo, kao i spiskom studija sirom sveta..

 

Flash2xs - www.flash2xs.com
Na ovom sajtu može se naći priličan broj besplatnih crteža za tattoo. Slike se ažuriraju mesečno i dodeljuju se nagrade za najbolji crtež meseca.

 

Therionweb - www.therionweb.de
Ogroman izbor color i crnobelih slika poznatih svetskih umetnika.
Maistori

Aaron Cain - www.aaroncain.com
Odlican tattoo majstor i proizvodjac masinica za tattoo.

 

Bob Tyrrel - www.bobtyrrell.com
Majstor portreta i crno belih slika.

 

Guy Atchinson - www.hyperspacestudios.com
Majstor kolor slika.

 

Psycho Tattoo - www.psychotats.com
Opis sajta u nekoliko recenica. Opis sajta u nekoliko recenica.

 

Robert Hernandez - www.rhernandeztattoos.com
Majstor portreta i crno belih slika.

 

Sanctuary Tattoo - www.sanctuarytattoo.com
Chris, Jennifer, Wil i Ryan, svako sa svojim stilom.

 

Slave to the needle - www.slavetotheneedle.com
Opis sajta u nekoliko recenica. Opis sajta u nekoliko recenica.

 

Tim Biedron - www.timbiedron.com
Odlican crtac, slikar i tattoo majstor.

 

No hope no fear - www.nohopenofear.nl
Opis sajta u nekoliko recenica. Opis sajta u nekoliko recenica.

 

Vanishing Tattoo - www.vanishingtattoo.com
Opis sajta u nekoliko recenica. Opis sajta u nekoliko recenica.

 

Yellow Blaze - www.yellowblaze.net
Stari japanski motivi u novom i prepoznatljivom stilu.
Magazin

Magazini
Lista online magazina koje najčešće posećujemo i čija štampana izdanja kupujemo.

 

Tattoo magazin - www.tattoomagazin.com
Prvi srpski časopis za tetoviranje i pirsing.

 

Tätowier Magazin - www.taetowiermagazin.de
Odličan nemački časopis i sajt...

 

Tattoo Life - www.tattoolife.com
Odličan časopis i zanimljiv sadržaj sajta...

sternhttp://www.tattoosingles.de
Endlich mal eine Singlebörse für tätowierte. Tattoo ist hier auf jeden Fall Pflicht!

sternhttp://www.giger.com/
Wer kennt ihn nicht den Erschaffer von der Alien Monster. Und Vorbild für tausende von Tattoovorlagen.

sternhttp://darkimages.com/
Paul Booth ist in der Tattooszene Weltweit bekannt. Meister der Horrortattoos.

sternhttp://www.tattoos.com/
Der Name sagt schon alles. Tattoo com ist wohl die bekannteste amerikanische Tattooseite.

sternhttp://www.taetowiermagazin.de/
Wirklich das beste deutsche Tattoomagazin auch mit vielen Kleinanzeigen und Kontaktanzeigen ausm Knast.

sternhttp://www.tattoos.ch/
Schöne schweitzer Tattooseite.

sternhttp://www.chinalink.de
Für Fans von asiatischen Schriftzeichen die Seite Nr1.

stern http://www.allornothingtattoo.com/
Die Seite gehört zu den besten Tattoostudios der Welt.

stern http://www.memoria-pulp.com/
Das sind die Leute die den Film über Herbert Hoffmann gemacht haben.

stern http://www.jungbluth-tattoo.de/
Jeder der DMAX empfangen kann kennt die Jung und Mädels.

sternWebkatalog - Tattoo & Piercing